Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kabat/lumatextile.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4783
VERSEIDAG – nowe tkaniny PCV w naszej ofercie | LUMA POLSKA

Z początkiem marca nawiązaliśmy współpracę z niemieckim producentem tkanin powlekanych PCV – firmą VERSEIDAG.

Firma VERSEIDAG znana jest na polskim rynku głównie z materiałów namiotowych, plandekowych oraz tkanin do druku. Postanowiliśmy rozszerzyć portfolio tkanin Verseidag dostępnych w Polsce o tkaniny architektoniczne (powlekane PCV i teflonowe), do tzw. dmuchańców (zamki i zjeżdżalnie wodne), materiały przemysłowe – do zapór olejowych, poduszek powietrznych, antystatycznych kurtyn i okładzin.

Materiały powlekane PCV marki VERSEIDAG mogą być produkowane w unikalnej na rynku szerokości do 5 metrów, w dowolnych nawojach. Dodatkową zaletą tych tkanin jest bogata kolorystyka dostępna w uniwersalnej palecie RAL, co zapewnia zgodność kolorystyczną całej partii materiału.
Sześć wydajnych linii produkcyjnych oraz centralny magazyn znajdują się w Niemczech. Gwarantuje to szybki czas dostawy tkanin oraz krótki czas produkcji materiałów na zamówienie.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby otrzymać próbki tkanin i aktualne ceny:

Mateusz Syrko:
E: sprzedaz@lumatextile.com
T: +48 667 545 111

Dawid Busz:
E: db@lumatextile.com
T: +48 663 708 000