CUTTERY

<strong>Cutter do rolet</strong>  

BE 225.7 to maszyna do automatycznego cięcia roletek i osłon z tkanin technicznych, takich jak akryl, screen czy tkaniny PCV. Cutter został wyposażony w dwie głowice tnące, gwarantujące precyzyjne i „czyste” cięcie kuponów bądź paneli. Wykonywane rodzaje cięć:

  • podwójne poprzeczne – wykonywane za pomocą noża standardowego typu PNE90K i ultradźwiękowego o mocy 400 Watt
  • podwójne wzdłużne – wykonywane za pomocą przemieszczania się materiału pod nożami

Solidna konstrukcja została wykonana z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu maszyna jest stabilna, a powierzchnia stołu idealnie płaska.
Sterowanie maszyną jest proste i odbywa się za pomocą panelu dotykowego i zintegrowanego oprogramowania mierzącego ilość potrzebnego materiału do cięcia. Cutter wyposażony jest w pneumatyczny podajnik materiału, który wstępnie naprężany jest na dwóch wałkach, zanim trafi na stół.

Producent: ST – Engineering
Model: BE 225.7 S 2 LU
Powierzchnia robocza stołu: szerokość od 125 do 300 cm; długość od 6 do 10 m

<strong>Stół do cięcia lambrekinów</strong>  

Stół o lekkiej, aluminiowej konstrukcji i blacie wykonanym z odpornej na uszkodzenia melaminy, wyposażony w nóż typu PNE90K z regulowaną prędkością cięcia.
Materiał jest unieruchamiany na stole za pomocą blokady pneumatycznej i dodatkowych magnesów, co zapobiega przemieszczaniu się tkaniny podczas jej cięcia. Dodatkowo stół jest wyposażony w pistolet pneumatyczny do szybkiego o skutecznego czyszczenia powierzchni po wykonanych cięciach.

Producent: ST – Engineering
Model: TS DP 800×450
Powierzchnia robocza stołu: 840 x 450 cm
Wysokość stołu: 93 cm
Maksymalna szerokość cięcia: 800 cm