Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kabat/lumatextile.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4783
SERWIS | LUMA POLSKA

SERWIS

Niezawodny park maszynowy jest niezmiernie ważny dla każdej firmy produkcyjnej. Zdarza się jednak, że działająca 24 godziny na dobę maszyna odmowi posłuszeństwa, co dezorganizuje pracę i powoduje opóźnienia w produkcji. W takich przypadkach ważne jest, aby mieć pod ręką niezawodny zespół serwisowy, który szybko rozwiąże problem i naprawi niedziałające urządzenie.

Takim zespołem ekspertów jesteśmy my, czyli serwis LUMA Machines.

Serwisujemy maszyny do obróbki tkanin technicznych (np. tkanin powlekanych PCV): maszyny do szycia, zgrzewarki i cuttery taki producentów jak FIAB, ZEMAT, FORSSTROM, MILLER WELDMASTER, BULLMER, JUKI, DURKOPP, ADLER, SMRE i wiele innych

Specjalizujemy się w:

  • naprawie gwarancyjnej i pogwarancyjnej
  • przeglądach i konserwacji
  • instalacji nowych maszyn i przenosinach wcześniej zainstalowanych
  • przebudowie i rozbudowie maszyn
  • szkoleniach z zakresu obsługi i bieżącej konserwacji maszyn oraz bezpieczeństwa
  • rozwiązywaniu problemów, procedurze reagowania w razie awarii maszyn

Serwisujemy wszystkie rodzaje zgrzewarek: wysokiej częstotliwości, impulsowe, gorące powietrze lub klin.

W zależności od rodzaju awarii oferujemy wizytę serwisową bądź pomoc zdalną: mailową, telefoniczną lub wideokonferencję (przez aplikację WhatsApp). Dzięki temu większość nagłych usterek jesteśmy w stanie usunąć szybko i skutecznie, a każdy operator maszyny będzie mógł przejść szybki instruktaż lub skonsultować wybrane czynności związane z obsługą maszyn.

Wkrótce uruchomimy magazyn najpopularniejszych części zamiennych do zgrzewarek, maszyn do szycia i cutterów do tkanin PCV. Takie rozwiązanie skutecznie skraca czas usunięcia awarii maszyny do minimum.

W przypadkach awarii, przeglądów i części zamiennych kontaktujcie się z nami bezpośrednio:

Dawid Busz

T: 663 708 000
E-mail: db@lumapolska.pl