Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/kabat/lumatextile.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4783
HALE I NAMIOTY | LUMA POLSKA

HALE I NAMIOTY

Seria tkanin powlekanych PCV duraskin® marki VERSEIDAG charakteryzują się dużą wytrzymałością i doskonałą zgrzewalnością. Produkowane według surowych norm jakościowych ISO 9001 materiały te spełniają każde wymagania budowlane. Są ognioodporne i stabilne wymiarowo (nie rozciągają się), a specjalna technologia powlekania lakierem ochronnym sprawia, że ich powierzchnia jest idealnie gładka i długo pozostaje czysta. Oprócz standardowej bieli, tkaniny są również dostępne w kilku popularnych kolorach.

Wybrane tkaniny zostały poddane zabiegowi ograniczającemu chłonność włókien poliestrowych, tzw. low – wick (link). Materiał nie chłonie wody, tym samym staje się odporny na niszczenie i pleśń.

Niektóre z tkanin dostępne są ze specjalnymi wykończeniami powierzchni:

  • Comfort Plus – pozwala na kontrolowanie temperatury we wnętrzu hal i namiotów, zmniejszając koszty ich ogrzewania i chłodzenia nawet o 75%.
  • nano Tio2 – powłoka ochronna o właściwościach samoczyszczących, aktywowanych światłem słonecznym

Z myślą o środowisku naturalnym, materiały VERSEIDAG duraksin® zostały wyprodukowane zgodnie z dyrektywą środowiskową ISO 14001.

Tkaniny na hale namiotowe to nie tylko białe membrany, ale również wysokoprzezroczyste folie PCV i folie zbrojone. Sprowadzane z Niemiec folie CRISTALPLUS i VINITEX wyróżniają się dużą elastycznością, jednocześnie są odporne na zginanie. Folie te przez cały czas użytkowania wyglądają bardzo estetycznie. Nie żółkną pod wpływem wysokiej temperatury i nie matowieją, dlatego nadają się nie tylko na okna, ale doskonale sprawdza się jako stropy i ściany namiotów imprezowych.

Folie zbrojone znajdą zastosowanie w halach przemysłowych i magazynowych w roli podsufitek i ścian działowych.

Zastosowanie: namioty i hale namiotowe, struktury napinane, dachy, konstrukcje składane i przenośne.

Metody obróbki:

  • zgrzewanie wysoką częstotliwością (HF)
  • zgrzewanie gorącym powietrzem (hot air)
  • szycie
  • klejenie